Dita e pare:
Nisja nga Tirana, heret ne mengjes. Pas nje udhetimi prej 4 oresh mberrijme ne qytetin piktoresk te Pogradecit ku do te bejme pushimin tone te pare duke shijuar keshtu liqenin dhe bukurite e Pogradecit. Aty do te shijojme edhe specialitetet e zones. Pas dreke nisemi drejt kufirit me Maqedonine ku pasi kryejme procedurat kufitare vazhdojme udhetimin drejt qytetit te Struges. Gjate pasdites vizite panoramike ne qytetin e Struges, gjate vizites keni mundesi per shopping. Akomodimi dhe darka ne hotel.
Dita e dyte:
Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt qytetit te Ohrit, vizite panoramike dhe dreka ne qytet.  Ohri eshte qyteti më i madh në Liqenin e Ohrit dhe qyteti i tetë më i madh në vend me mbi 42.000 banorë. Nje cilesi e ketij qyteti eshte se ka 365 kisha, një për çdo ditë të vitit, dhe është referuar si një "Jerusalem (i Ballkanit)". Qyteti është i pasur me shtëpi piktoreske dhe monumente te shumta.  Ohri është i vendosur në Jug-Perëndim të Shkupit, në perëndim të Resnjë dhe Manastir, në afërsi të kufirit me Shqipërinë. Në vitin 1979 dhe në vitin 1980, Ohrit dhe Liqeni i Ohrit u pranuan si trashegimi kulturore nga UNESCO .                                                                         Pasdite kthehemi ne hotel dhe shijojme darken nen ritmet e muzikes.
Dita e trete:
Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt Shen Naumit. Pas vizites vazhdojme rrugetimin tone drejt Tiranes.
Fundi I sherbimit tone


- Akomodimi ne hotel me mengjes+darke+muzike
- Transporti me autobus komod gjate gjithe diteve te qendrimit

48 €/personi

 

Contact us

For Air Ticketing

Tel: 355 4 2240819

Email: ticketing@toptour.al

 

For Hotel reservation & Outgoing Tour

Tel: 355 4 2240819

Mob: 355672035077

Email: sales@toptour.al

            reservation@toptour.al

 

For Incoming Tour

Tel: 355 4 2240819

Mob: 355692036077

Email: eliana.bakiri@toptour.al

              info@toptour.al

Connect with us

Sign up today and never miss another deal again!


Partnerë :

      

About us

Our field of expertise runs on:

1-Hotel reservations in and outside Albania 
2-Box office
3-Logistic
4-Events
5-Tourism
6-Insurance